O nas

Firma „Dobratarcza” zajmuje się dostarczaniem klientom w cenach hurtowych podstawowego asortyment używanego na co dzień w każdym warsztacie, firmie czy przedsiębiorstwie.

Główna sprzedaż opiera się na tarczach korundowych do cięcia i szlifowania metali, stosowanych w większości szlifierek ręcznych i stacjonarnych w Polsce, wzbogacona o takie towary jak wysokiej jakości Pasty BHP, używane w codziennej pracy rękawice robocze, szczotki czy chociażby wytrzymałe, produkcji włoskiej i odporne na ujemne temperatury opaski zaciskowe.

Ofertę naszą kierujemy do wymagających klientów ceniących sobie dobrą jakość przy możliwie najniższych cenach na rynku. Możliwe jest to dzięki temu, że od początku istnienia swoją politykę opieramy na bezpośrednich umowach handlowych z producentami/importerami, których dobór opieramy ze względu na jakość produktów jakie oferują, najniższych cenach oraz sprawdzonej przez lata współpracy i niezawodności.

Poza tym dokładamy wszelkich starań aby dostarczyć pełnię satysfakcji z dokonywanych u nas zakupów, a przy tym zapewnić możliwie profesjonalną obsługę. Wszystko to aby za pomocą jednej przesyłki rozwiązać problem zapotrzebowania w najczęściej używane materiały, co w dłuższej perspektywie pozwoli na zaoszczędzenie Państwu zarówno czasu jak i pieniędzy.

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom naszych klientów dla ułatwienia uruchomiliśmy także witrynę internetową www.dobratarcza.pl aby w jednym miejscu można było zapoznać się z asortymentem i spokojnie dokonać wyboru.

 

 

Serdecznie zapraszam do współpracy

 

 

 

 

 

Dobratarcza Adam Skrzyński, Ryszard Skaza S.C.

81-094 Gdynia

ul. Skarbka 8

NIP: 9581667956

REGON: 360743676

 

 E-mail:  info@dobratarcza.pl

Numer Kontaktowy: (+48) 730 501 501

Firma zarejestrowana w urzędzie miasta Gdynia i widnieje w CEIDG (Centralna ewidencja i informacja o działalności gospodarczej).