Zwroty towaru


Klient może zrezygnować z towaru kupionego w naszej firmie bez podania przyczyny w ciągu 14 dni licząc od dnia odebrania przesyłki.  Jest to możliwe tylko wówczas, gdy towar nie nosi śladów użytkowania, jest kompletny i nie został w żaden sposób zniszczony.
Aby sprawnie przeprowadzić zwrot towaru należy:1.

Złożyć sprzedającemu stosowne oświadczenie odstąpienia od umowy zakupu - pisząc je na adres e-mail: info@dobratarcza.pl lub na adres pocztowy tradycyjny: "DOBRATARCZA S.C." 81-094 Gdynia, ul. Skarbka 8. Oświadczenie powinno zawierać dane osoby odpowiedzialnej za dokonanie zwrotu wraz z numerem kontaktowym, numer dokumentu zakupu oraz wyszczególnione pozycje, których zwrot dotyczy.  Można skorzystać ze wzoru - 


Naciśnij aby pobrać wzór odstąpienia od umowy


DOBRATARCZA S.C. zobowiązuje się skontaktować lub niezwłocznie przesłać konsumentowi potwierdzenie otrzymania oświadczenia o odstąpieniu od umowy.2.

Towar należy szczelnie zapakować i zabezpieczyć, aby mieć pewność że nie ulegnie uszkodzeniu w trakcie transportu. Prosimy także o dołączeniu do przesyłki zwrotnej dowodu zakupu oraz wydrukowanego i podpisanego oświadczenia odstąpienia od umowy. Pamiętaj, że Jeśli skorzystasz z kartonu w którym otrzymałeś zamówienie - usuń starą etykietę nadawczą.3.

Po spakowaniu przesyłki należy towar odesłać do magazynu naszej firmy: DOBRATARCZA S.C.  81-150 Gdynia, ul. Żelazna 9.PROSZĘ PAMIĘTAĆ - NIE PRZYJMUJEMY ŻADNYCH PACZEK WYSŁANYCH DO NAS ZA POBRANIEM !W zależności od tego jaką formę płatności państwo wybrali podczas składania zamówienia, tą samą drogą dokonamy zwrotu środków. Jeśli zamówienie było za pobraniem lub przelewem tradycyjnym, zwrot nastąpi na konto bankowe wskazane w Formularzu Zwrotu. Jeśli opłata była dokonana poprzez serwis PayPal lub PayU pieniądze zostaną zwrócone za pośrednictwem tych serwisów.


W razie  jakichkolwiek problemów lub pytań prosimy o kontakt
info@dobratarcza.pl
(+48) 730 501 501