O nas

Nasza Firma

Firma „Dobratarcza” zajmuje się bezpośrednim importem/dystrybucją oraz sprzedażą klientom końcowym w cenach hurtowych podstawowego asortyment używanego na co dzień w każdym warsztacie, firmie czy przedsiębiorstwie.

Główna sprzedaż opiera się na wszelkiego rodzaju tarczach do cięcia i szlifowania takich materiałów jak metal, drewno, beton, aluminium i wielu, wielu innych. Nasz asortyment wzbogacony jest także o wszelkie materiały ścierne, wiertła, szczotki, wysokiej jakości Pasty BHP, używane w codziennej pracy rękawice robocze, czy chociażby wytrzymałe, produkcji włoskiej i odporne na ujemne temperatury opaski zaciskowe - i to wszystko w wyjątkowo atrakcyjnych cenach, bez pośredników !!! Oprócz importu dodatkowo jesteśmy także przedstawicielami takich firm jak Tyrolit, Pferd, Germaflex i wielu innych, a każdy klient może otrzymać od nas fachową poradę i pomoc w wyborze produktu, którego poszukuje.

Informacje dodatkowe

Ofertę naszą kierujemy do wymagających klientów ceniących sobie dobrą jakość przy możliwie najniższych cenach na rynku. Możliwe jest to dzięki temu, że od początku istnienia swoją politykę opieramy na bezpośrednich umowach handlowych z producentami/importerami, których dobór opieramy ze względu na jakość produktów jakie oferują, najniższych cenach oraz sprawdzonej przez lata współpracy i niezawodności.

Poza tym dokładamy wszelkich starań aby dostarczyć pełnię satysfakcji z dokonywanych u nas zakupów, a przy tym zapewnić możliwie profesjonalną obsługę. Wszystko to aby za pomocą jednej przesyłki rozwiązać problem zapotrzebowania w najczęściej używane materiały, co w dłuższej perspektywie pozwoli na zaoszczędzenie Państwu zarówno czasu jak i pieniędzy.

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom naszych klientów dla ułatwienia uruchomiliśmy także witrynę internetową www.dobratarcza.pl aby w jednym miejscu można było zapoznać się z asortymentem i spokojnie dokonać wyboru.