Filtruj według

Grubość

Grubość

Marka

Marka

Przeznaczenie

Przeznaczenie

Materiał

Materiał

Mocowanie

Mocowanie

Zastosowanie

Zastosowanie

Kategorie

Kategorie

Cena

Cena

  • 3,00 zł - 37,00 zł

Średnica

Średnica

Kształt

Kształt

Gradacja

Gradacja

Ściernice Listkowe

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą

Posiadamy jedną z największych - jeśli nie największą - ofertę tarcz do cięcia i szlifowania metalu w Polsce. w tym także ściernic listkowych tak zwanych lamelkowych. Kilkunastu producentów i rodzajów dostępne praktycznie od ręki, niezliczona ilość na zamówienie, przedstawicielstwo czołowych liderów w branży materiałów ściernych takich jak Tyrolit, Pferd, Germaflex, Klingspor, 3M i wielu innych.

Wszystko w cenach bez pośredników !

Podkategorie

  • Tarcza Lamelka 115

    W tej kategorii zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą na ściernice listkowe, tak zwane lamelki o średnicy 115 mm. Od ręki mamy kilka najpopularniejszych rodzajów dostępnych na sklepie. Jeśli poszukują państwo jakiś innych rodzajów zapraszamy do kontaktu, posiadamy jeszcze kilkanaście innych na zamówienie.

  • Tarcza Lamelka 125

    W tej kategorii zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą na ściernice listkowe, tak zwane lamelki o najpopularniejszej średnicy 125 mm. Od ręki mamy kilkanaście najpopularniejszych rodzajów w różnych gradacjach dostępnych na sklepie. Jeśli poszukują państwo jakiś innych rodzajów zapraszamy do kontaktu, posiadamy jeszcze kilkanaście innych na zamówienie.

  • Tarcza Lamelka 180

    W tej kategorii zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą na ściernice listkowe, tak zwane lamelki o średnicy 180 mm. Od ręki mamy kilkanaście najpopularniejszych rodzajów w różnych gradacjach dostępnych na sklepie. Jeśli poszukują państwo jakiś innych rodzajów zapraszamy do kontaktu, posiadamy jeszcze kilkanaście innych na zamówienie.

Aktywne filtry