Filtruj według

Grubość

Grubość

Marka

Marka

Przeznaczenie

Przeznaczenie

Zastosowanie

Zastosowanie

Kategorie

Kategorie

Cena

Cena

 • 2,00 zł - 28,00 zł

Średnica

Średnica

Kształt

Kształt

Gradacja

Gradacja

Tarcze do szlifowania

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą

Posiadamy jedną z największych - jeśli nie największą - ofertę tarcz do cięcia i szlifowania metalu w Polsce. Ponad 40 producentów i rodzajów dostępne praktycznie od ręki, niezliczona ilość na zamówienie, przedstawicielstwo czołowych liderów w branży materiałów ściernych takich jak Tyrolit, Pferd, Germaflex, Klingspor, 3M i wielu innych.

Wszystko w cenach bez pośredników !

Podkategorie

 • Tarcze 115 mm

  W tej kategorii zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą na tarcze do szlifowania o średnicy 115 mm. Od ręki mamy kilka najpopularniejszych rodzajów dostępnych na sklepie. Jeśli poszukują państwo jakiś innych rodzajów zapraszamy do kontaktu, posiadamy jeszcze kilkanaście innych na zamówienie.

 • Tarcze 125 mm

  W tej kategorii zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą na najpopularniejsze tarcze do szlifowania metalu o średnicy 125 mm. Od ręki mamy kilkanaście najpopularniejszych rodzajów dostępnych na sklepie. Jeśli poszukują państwo jakiś innych rodzajów zapraszamy do kontaktu, posiadamy jeszcze kilkadziesiąt innych na zamówienie.

 • Tarcze 180 mm

  W tej kategorii zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą na tarcze do szlifowania o średnicy 180 mm. Od ręki mamy kilka najpopularniejszych rodzajów dostępnych na sklepie. Jeśli poszukują państwo jakiś innych rodzajów zapraszamy do kontaktu, posiadamy jeszcze kilkanaście innych na zamówienie.

 • Tarcze 230 mm

  W tej kategorii zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą na tarcze do szlifowania o średnicy 230 mm. Od ręki mamy kilka najpopularniejszych rodzajów dostępnych na sklepie. Jeśli poszukują państwo jakiś innych rodzajów zapraszamy do kontaktu, posiadamy jeszcze kilkanaście innych na zamówienie.

Aktywne filtry