Tarcze do cięcia

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą

Posiadamy jedną z największych - jeśli nie największą - ofertę tarcz do cięcia i szlifowania metalu w Polsce. Ponad 40 producentów i rodzajów dostępne praktycznie od ręki, niezliczona ilość na zamówienie, przedstawicielstwo czołowych liderów w branży materiałów ściernych takich jak Tyrolit, Pferd, Germaflex, Klingspor, 3M i wielu innych.

Wszystko w cenach bez pośredników !

Podkategorie

 • Tarcze 50-75 mm

  W tej kategorii zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą na malutkie tarcze o średnicy 50 do 75 mm. Od ręki mamy kilka najpopularniejszych rodzajów dostępnych na sklepie. Jeśli poszukują państwo jakiś innych rodzajów zapraszamy do kontaktu, posiadamy jeszcze kilkanaście innych na zamówienie.

 • Tarcze 100 mm

  W tej kategorii zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą na malutkie tarcze o średnicy 100 mm. Od ręki mamy kilka najpopularniejszych rodzajów dostępnych na sklepie. Jeśli poszukują państwo jakiś innych rodzajów zapraszamy do kontaktu, posiadamy jeszcze kilkanaście innych na zamówienie.

 • Tarcze 115 mm

  W tej kategorii zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą na tarcze o średnicy 115 mm. Od ręki mamy kilka najpopularniejszych rodzajów dostępnych na sklepie. Jeśli poszukują państwo jakiś innych rodzajów zapraszamy do kontaktu, posiadamy jeszcze kilkanaście innych na zamówienie.

 • Tarcze 125 mm

  W tej kategorii zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą na najpopularniejsze tarcze o średnicy 125 mm. Od ręki mamy kilkanaście najpopularniejszych rodzajów dostępnych na sklepie. Jeśli poszukują państwo jakiś innych rodzajów zapraszamy do kontaktu, posiadamy jeszcze kilkadziesiąt innych na zamówienie.

 • Tarcze 150 mm

  Rozmiar na zamówienie.

 • Tarcze 180 mm

  W tej kategorii zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą na tarcze o średnicy 180 mm. Od ręki mamy kilka najpopularniejszych rodzajów dostępnych na sklepie. Jeśli poszukują państwo jakiś innych rodzajów zapraszamy do kontaktu, posiadamy jeszcze kilkanaście innych na zamówienie.

 • Tarcze 230 mm

  W tej kategorii zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą na popularne tarcze o średnicy 230 mm. Od ręki mamy kilka najpopularniejszych rodzajów dostępnych na sklepie. Jeśli poszukują państwo jakiś innych rodzajów zapraszamy do kontaktu, posiadamy jeszcze kilkanaście innych na zamówienie.

 • Tarcze 300 mm

  W tej kategorii zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą na tarcze o średnicy 300 mm. Od ręki mamy kilka najpopularniejszych rodzajów dostępnych na sklepie. Jeśli poszukują państwo jakiś innych rodzajów zapraszamy do kontaktu, posiadamy jeszcze kilkanaście innych na zamówienie.

 • Tarcze 350 mm

  W tej kategorii zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą na tarcze o średnicy 350 mm. Od ręki mamy kilka najpopularniejszych rodzajów dostępnych na sklepie. Jeśli poszukują państwo jakiś innych rodzajów zapraszamy do kontaktu, posiadamy jeszcze kilkanaście innych na zamówienie.

 • Tarcze 400 mm

  W tej kategorii zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą na tarcze o średnicy 400 mm. Od ręki mamy kilka najpopularniejszych rodzajów dostępnych na sklepie. Jeśli poszukują państwo jakiś innych rodzajów zapraszamy do kontaktu, posiadamy jeszcze kilkanaście innych na zamówienie.

Aktywne filtry